Fokus Roll

Kontakty

V případě jakýchkoliv dotazů se ozvěte na e-mail  fokusroll@email.cz , případně volejte na číslo  608 340 428  (Matěj Tomeček).

Sledujte náš discord!


Petr 'Sirien' Mazák

Sirien má na starosti koncepci turnaje a návrh turnajového dobrodružství. Je vedoucím designerem Jeskyní a draků stejně jako mnohaletým organizátorem GameConu, kde mimo jiné zakládal netradiční organizované hraní Fate v rámci Legend klubu dobrodruhů, a je autorem i překladatelem mnoha praktických i designových RPG článků publikovaných (zejména) na d20.cz.

Matěj Tomeček

Matěj má na starosti především programovou náplň celého Fokus Rollu. Zařizuje a koordinuje doprovodný RPG program, komorní larpy i samotný turnaj v Jeskyních a dracích.

Jan Němec

Honza řeší především organizační záležitosti na místě, logistiku, zázemí akce atp. Mimo to pro vás v rámci akce chystá turnaj v šermu, lukostřelbě a spolupodílí se na organizaci doprovodného programu.

Daniel Fojtík

Dan má na starosti především propagaci a komunikaci s vámi na sociálních sítích. Spolu s Honzou řeší organizační záležitosti na místě a spolupodílí se na organizaci doprovodného programu.

Martin 'Brendy' Brandejs

Brandy spravuje webové stránky a má na starosti registrace. Navíc v rámci doprovodného programu organizuje larpy.